Jelenlegi hely

Karbantartó mérnök

Üdvözlünk!
Mi vagyunk a CE Glass Industries, az ország egyik leginnovatívabb gyártó vállalata, ahol több, mint 30 éve üvegmegmunkálással és üvegfeldolgozással foglalkozunk.
Csatlakozz hozzánk karbantartó mérnök pozícióba, mi számítunk Rád!

Főbb feladatok, munkák:

  • Karbantartásért felelős kollégák szakmai vezetése
  • A gyártás folyamatos, zavartalan működésének biztosítása
  • Karbantartási tervek és azok megvalósításának ütemezése, egyeztetett javítások, felújítások koordinálása
  • Zavartalanul működő rendszerek biztosítása (termelő gépek és egyéb kiszolgáló berendezések)
  • Géptelepítési projektek, beruházások támogatása
  • Karbantartással kapcsolatos rendszerek működtetése, folyamatos fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki- vagy műszaki végzettség
  • Több, mint 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • B1/B2 szintű angol nyelvismeret
  • Rugalmasság és kiváló kommunikációs készség
  • Eredményorientált és céltudatos személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 4 napot dolgozunk egy héten, ezzel +52 nap szabadságot kapsz évente
  • 2 műszakos munkarend: 06:00-16:00 | 16:00-02:00 (heti váltás)
  • Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét - értékeljük, ha fejlődni szeretnél!
  • Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot
  • Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét (30Ft/km vagy 100% buszbérlet támogatás)
  • Hőszigetelt üvegeket gyártunk, így az egész irodánk üvegből van, amely nagyon modern benyomást fog kelteni
  • Vannak időszakos bónuszaink is (pl.: Törzsgárda Díj, Év dolgozója Díj, Ajánlási bónusz)
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése
  • Ha úgy látjuk, hogy rohamosan fejlődsz, és mindent beleteszel a munkádba, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetéssel is honorálhatjuk a teljesítményed!
  • Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel
  • Szeretjük a munkahelyen kívüli céges rendezvényeket is (pl.: Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.)
  • Céges mobiltelefont és számítógépet is kapni fogsz a munkavégzéshez
  • Van egy nagyon nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből. Két hetente pénteken pedig gasztro napokat tartunk az irodában, ahol igazi ételkülönlegességeket kóstolhatsz.
  • 2020-ban és 2021-ben az Év Gyára versenyen díjazottak lettünk, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével a hr@ceglass.hu email címen vagy a www.ceglass.hu oldalon keresztül. Érd: 70/684-9794

Karbantartó mérnök  CE Glass állás