Jelenlegi hely

Irodai ügyintéző (román/szerb nyelvtudás)

Üdvözlünk!
Mi vagyunk a CE Glass Industries, az ország egyik leginnovatívabb gyártó vállalata, ahol több, mint 30 éve üvegmegmunkálással és üvegfeldolgozással foglalkozunk.
Csatlakozz hozzánk irodai ügyintéző (román/szerb nyelvtudással) pozícióba, mi számítunk Rád!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Beérkező rendelések kezelése
  • Értékesítők munkájának támogatása, napi kapcsolattartás az üzletkötő kollégákkal
  • Árajánlatok készítése, küldése, nyomon követése
  • Megrendelések és visszaigazolások küldése
  • Rendelések koordinálása, ellenőrzése és állapotuk nyomon követése
  • Adatrögzítési feladatok a vállalatirányítási rendszerünkben
  • Számlák, bizonylatok kezelése, adminisztrálása
  • Meglévő partnerekkel és társterületekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Beérkező panaszok, reklamációk kezelése

Amire szükséged lesz:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Román nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó készség és rugalmasság
  • Csapatszellem és eredményorientáltság

Előny jelent számodra, ha:

  • Angol nyelv ismerete
  • Gazdasági / szállítmányozási szakirányú végzettség előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Azonnali munkakezdés

Miért válassz minket:

  • 4 napot dolgozunk egy héten, ezzel +52 nap szabadságot kapsz évente; (H-Cs 07:30-17:00)
  • Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét - értékeljük, ha fejlődni szeretnél!
  • Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot
  • Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét
  • Hőszigetelt üvegeket gyártunk, így az egész irodánk üvegből van, amely nagyon modern benyomást fog kelteni
  • Vannak időszakos bónuszaink is (pl.: Törzsgárda Díj, Év dolgozója Díj, Ajánlási bónusz)
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése
  • Ha úgy látjuk, hogy rohamosan fejlődsz, és mindent beleteszel a munkádba, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetéssel is honorálhatjuk a teljesítményed!
  • Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel
  • Szeretjük a munkahelyen kívüli céges rendezvényeket is (pl.: Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.)
  • Céges mobiltelefont és számítógépet is kapni fogsz a munkavégzéshez
  • Van egy nagyon nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből. Két hetente csütörtökön pedig gasztro napokat tartunk az irodában, ahol igazi ételkülönlegességeket kóstolhatsz.
  • Ha hivatalos ügyet kell intézned, vagy el kell ugorj a gyermekedért, menj nyugodtan, csak a havi munkaidőkereted legyen meg
  • 2020-ban és 2021-ben az Év Gyára versenyen díjazottak lettünk, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!

Jelentkezni a hr@ceglass.hu e-mail címen vagy a honlapunkon (www.ceglass.eu) keresztül lehet önéletrajz beküldésével vagy jelentkezési lap kitöltésével. További információk: +36-70/684-9794

Adatvédelmi irányelveinkről az alábbi linken tájékozódhat: http://www.ceglass.eu/hu/adatvedelmi-iranyelvek

Irodai ügyintéző (román/szerb nyelvtudás) CE Glass állás